Фінансова грамотність. Гроші – ціль чи засіб?

Небагато знайдеться людей, які не хотіли б розбагатіти. Проте деякі усвідомлюють це бажання чіткіше, ніж інші. Деякі прикидаються, що хотіли б бути багатими лише у певних ситуаціях. Та, все ж, всі ми прагнемо бути щасливішими, успішнішими і мати більше грошей. В цьому бажанні нема нічого поганого. Адже бути багатим - наше право від народження. Людина, у якої достатньо грошей, сама живе краще і може принести більше користі собі та іншим. Думка про те, що ти повинен терпіти нестачу грошей чи жити в бідноті - одна із найгірших помилок у житті людини. Втім більшість людей живе саме в такому переконанні. Їх мрії дуже відрізняються від реального життя... І вони впевнені, що так і має бути... 
Ми хотіли розвіяти ці міфи для дітей, бо вважаємо, що ази правильного розпоряджання коштами мають бути закладені з дитинства. Саме тому на занятті ми обговорювали тему грошей на основі прочитаної дітьми книжки Бодо Шефера "Азбука грошей", складали бюджети, передивлялися відео. 

На завершення ми зіграли у фінансову гру «Купи свою мрію». Суть гри: заробляємо гроші у своєму бізнесі, правильно ними розпоряджаємося (розраховуємо свій бюджет, інвестуємо в бізнес, відкладаємо на мрію, витрачаємо на повсякденні потреби, займаємося благодійністю). Переможець той, хто перший купить свою мрію при правильному витрачанні коштів.

Коментарі

Популярні публікації