"Сила єдності"
23-24 червня у м. Чернігів Центр гуманістичних технологій "АХАЛАР" організував конференцію "Сила єдності" або "Мобілізація громад України". Захід зібрав представників громадських організацій з багатьох регіонів України: від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня, а також співробітників мас-медіа.


Програма конференції була вкрай насиченою та цікавою. Піднімалися та обговорювалися такі актуальні питання, як освіта для дорослих, сучасна неформальна освіта, громадська активність та самоорганізація після Майдану тощо. Окрім того, представники громадських організацій з усіх регіонів України поділилися своїм рецептом успіху в контексті реалізації ними суспільно-корисних ініціатив та мобілізації місцевих громад. Неможливо оминути увагою майстер - класи, що проходили в рамкам конференції: безпека в інтернеті, криптографічний захист комунікацій, створення арт - об"єктів у містах, методика проведення форум- театрів та багато інших унікальних ідей та можливостей було представлено для ознайомлення. Одним із найприємніших моментів було нагородження проектів, які лідирували по рейтингу за певний період їх реалізації. Наш проект «Молоде, вставай! Виховуємо еліту у нашому селі!» теж був нагороджений.
Море вражень та позитивних емоцій, цікаві знайомства та корисна інформація, нові ідеї та партнерства....ЩИРО ДЯКУЮ, "АХАЛАР"!!!

Коментарі

Популярні публікації