«Інтерактивне навчання для внутрішньо переміщених кримчан у м. Львів - запорука їх інтеграції та адаптації в кризовій ситуації»

ГО «Центр просвітництва та розвитку людини» у партнерстві з ГО «Кримська хвиля» та Департаментом соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації розпочинає реалізацію проекту «Інтерактивне навчання для внутрішньо переміщених кримчан у м. Львів - запорука їх інтеграції та адаптації в кризовій ситуації».

Метою проекту є сприяння інтеграції та соціально - економічній адаптації внутрішньо переміщених осіб із окупованих територій у Львівській області шляхом проведення інтерактивних навчань у сфері особистісного розвитку, працевлаштування, започаткування бізнесу.

Тривалість проекту 3, 5 місяці. 
Протягом всього проекту планується провести навчання для шести груп (по 15 осіб кожна). 

Навчання передбачає проведення серії тренінгів у трьох напрямках:
1. Дводенні тренінги по особистісному розвитку (формування лідерських якостей, вивчення основ планування та тайм – менеджменту, ефективних комунікацій, презентаційні навички, робота в команді).
2. Дводенні тренінги, спрямовані на професійну орієнтацію та працевлаштування (написання мотиваційних листів та резюме, підготовка до співбесід, культура співробітництва тощо).
3. Дводенні тренінги по започаткуванню власного бізнесу (логістика започаткування підприємницької діяльності, дослідження та аналіз ринку, основи маркетингу та менеджменту, фінансове планування, бізнес-план).
У сучасній ситуації ми спробуємо дати людям такі навчальні інструменти, які забезпечать активну соціалізацію, передачу накопиченого життєвого та професійного досвіду, підвищать ефективність роботи. Усі складові даного процесу мають бути зорієнтовані на формування і збагачення знань, умінь, навиків, компетентностей для подальшого працевлаштування осіб, забезпечення їх конкурентоспроможності на ринку праці, продуктивної зайнятості на шляху до їхнього економічного благополуччя у новостворених умовах. 

«Спільними зусиллями та маленькими кроками можна досягнути вагомих змін»

Коментарі

Популярні публікації