У Львівській ОДА розпочали інтерактивні навчання для переселенців

13 грудня 10:32
У Львівській ОДА розпочали 

інтерактивні навчання 

для переселенців

25.11.2014 17:10

У понеділок, 24 листопада, успішно стартував спільний проект громадських організацій «Центр просвітництва та розвитку людини» та «Кримська хвиля» під назвою «Інтерактивне навчання для внутрішньо переміщених кримчан – запорука їх інтеграції та адаптації в кризовій ситуації».

Проект має на меті сприяти внутрішньо переміщеним особам з окупованих територій України в особистісному розвитку, працевлаштуванні та започаткуванні бізнесу, інформує прес-служба ОДА.
Перший тренінг для переселенців відбувся у Львівській облдержадміністрації. Зокрема, у складі першої групи вони навчилися визначати свої цілі, мислити стратегічно, розставляти пріоритети, освоїли основи тайм-менеджменту. Також учасники навчання набули практичних навиків написання резюме та мотиваційних листів, ознайомилися з базовими принципами започаткування власної справи.
Наголосимо, що впродовж проекту (листопад 2014-го – січень 2015 року) заплановано провести навчання для шести груп.
Проект здійснюють за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Інституту міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International), Громадської організації «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток», департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю та департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації
.

Коментарі

Популярні публікації