Активно працюємо в рамках виконання проекту «Інтерактивне навчання для внутрішньо переміщених кримчан у м. Львів - запорука їх інтеграції та адаптації в кризовій ситуації»

Цього тижня в стінах Львівської облдержадміністрації навчання пройшла вже третя група внутрішньо переселених осіб в рамках проекту «Інтерактивне навчання для внутрішньо переміщених кримчан у м. Львів - запорука їх інтеграції та адаптації в кризовій ситуації», метою якого є сприяння інтеграції та соціально - економічній адаптації внутрішньо переміщених осіб із окупованих територій у Львівській області шляхом проведення інтерактивних навчань (тренінгів) у сфері особистісного розвитку, працевлаштування, започаткування бізнесу. 
Особливу зацікавленість учасників викликав тренінг по започаткуванню власної справи, який відбувся саме сьогодні – 12.12.14 р. Протягом тренінгу учасники активно працювали: ділилися своїм досвідом, генерували нові ідеї, продумували рекламу та прописували бізнес – плани. Важливим аспектом сьогоднішнього дня була чітко організована командна робота – «позитивний наслідок» минулого тренінгу по особистісному розвитку та самоорганізації.

Нові знайомства та спільна активізація зусиль, цікаві бізнес – ідеї та можливі партнерства однозначно налаштовували на плідну роботу, яка продовжиться вже у понеділок. 

Проект здійснюється за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Інституту міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International), Громадської організації «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток», Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської облдержадміністрації.

Коментарі

Популярні публікації