Продовжуємо реалізацію проекту «Інтерактивне навчання для внутрішньо переміщених кримчан у м. Львів - запорука їх інтеграції та адаптації в кризовій ситуації»

ГО «Центр просвітництва та розвитку людини» у партнерстві з ГО «Кримська хвиля» продовжує реалізацію проекту «Інтерактивне навчання для внутрішньо переміщених кримчан у м. Львів - запорука їх інтеграції та адаптації в кризовій ситуації», метою якого є сприяння інтеграції та соціально - економічній адаптації внутрішньо переміщених осіб із окупованих територій у Львівській області шляхом проведення інтерактивних навчань (тренінгів) у сфері особистісного розвитку, працевлаштування, започаткування бізнесу.26.11.2014 року в Львівській облдержадміністрації відбувався тренінг по започаткуванню власної справи. Протягом тренінгу люди ознайомилися з базовими принципами започаткування власної справи, методами генерування підприємницької ідеї, системами оподаткування, визначилися з необхідними ресурсами та потенційними клієнтами для ведення бізнесу, освоїли основи бізнес-планування та маркетингових технологій.

Проект здійснюється за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Інституту міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International), Громадської організації «Інформаційно-дослідний центр«Інтеграція та розвиток», Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю та Департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації.


Коментарі

Популярні публікації