середа, 17 грудня 2014 р.

Дні партнерства громадських організацій та органів влади

16 грудня 2014 року стартували Дні партнерства громадських організацій та органів влади. 

Захід здійснювався за сприяння Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської облдержадміністрації. В рамках даного заходу був представлений звіт про виконання проектів, які отримали фінансову підтримку з обласного бюджету, громадськість мала змогу поділитися успішними практиками співпраці з органами влади, обговорити майбутнє подальше партнерство, отримати інформацію про нові напрямки діяльності департаменту.

Виконавчий директор Громадської організації «Центр просвітництва та розвитку людини» Наталія Проць теж презентувала один з проектів організації, що здійснюється за сприяння Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської облдержадміністрації, а саме проект «Інтерактивне навчання для внутрішньо переміщених кримчан у м. Львів - запорука їх інтеграції та адаптації в кризовій ситуації», метою якого є сприяння інтеграції та соціально - економічній адаптації внутрішньо переміщених осіб із окупованих територій у Львівській області шляхом проведення інтерактивних навчань (тренінгів) у сфері особистісного розвитку, працевлаштування, започаткування бізнесу.


Проект здійснюється за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Інституту міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International), Громадської організації «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток», Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської облдержадміністрації.

Мітки:

0 коментарі(в):

Дописати коментар

Підписка на Дописати коментарі [Atom]

<< Головна сторінка