Дні партнерства громадських організацій та органів влади

16 грудня 2014 року стартували Дні партнерства громадських організацій та органів влади. 

Захід здійснювався за сприяння Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської облдержадміністрації. В рамках даного заходу був представлений звіт про виконання проектів, які отримали фінансову підтримку з обласного бюджету, громадськість мала змогу поділитися успішними практиками співпраці з органами влади, обговорити майбутнє подальше партнерство, отримати інформацію про нові напрямки діяльності департаменту.

Виконавчий директор Громадської організації «Центр просвітництва та розвитку людини» Наталія Проць теж презентувала один з проектів організації, що здійснюється за сприяння Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської облдержадміністрації, а саме проект «Інтерактивне навчання для внутрішньо переміщених кримчан у м. Львів - запорука їх інтеграції та адаптації в кризовій ситуації», метою якого є сприяння інтеграції та соціально - економічній адаптації внутрішньо переміщених осіб із окупованих територій у Львівській області шляхом проведення інтерактивних навчань (тренінгів) у сфері особистісного розвитку, працевлаштування, започаткування бізнесу.


Проект здійснюється за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Інституту міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International), Громадської організації «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток», Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської облдержадміністрації.

Коментарі

Популярні публікації