Активісти кримсько - татарської спільноти вчаться писати бізнес - планГО «Центр просвітництва та розвитку людини» в рамках виконання проекту «Інтерактивне навчання для внутрішньо переміщених кримчан у м. Львів - запорука їх інтеграції та адаптації в кризовій ситуації» організувала проведення інтерактивних навчань (тренінгів) у сфері особистісного розвитку, працевлаштування та започаткування власного бізнесу для кримсько - татарської групи. 


29 грудня 2014 року був організований тренінг по започаткуванню власної справи, на якому учасники не лише отримали нові знання та навички у сфері започаткування бізнесу, а й поділилися власним досвідом підприємницької діяльності та налагодили партнерські зв"язки задля подальшої співпраці.

Проект здійснюється за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Інституту міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International), Громадської організації «Інформаційно-дослідний центр«Інтеграція та розвиток», Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю та Департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації. 

Коментарі

Популярні публікації