Стартуємо з новим проектом для внутрішньо переселених осіб

ГО «Центр просвітництва та розвитку людини» у партнерстві з ГО «Кримська хвиля» розпочала реалізацію проекту «Інтерактивне навчання для внутрішньо переміщених кримчан у м. Львів - запорука їх інтеграції та адаптації в кризовій ситуації».

Метою проекту є сприяння інтеграції та соціально - економічній адаптації внутрішньо переміщених осіб із окупованих територій у Львівській області шляхом проведення інтерактивних навчань (тренінгів) у сфері особистісного розвитку, працевлаштування, започаткування бізнесу.


Проект успішно стартував. Цими днями в стінах Львівської облдержадміністрації навчання пройшла вже перша група. Протягом тренінгів люди навчилися визначати свої цілі, мислити стратегічно, а не лише тактично, розставляти пріоритети, освоїли основи тайм – менеджменту, набули практичних навиків написання резюме та мотиваційних листів, ознайомилися з базовими принципами започаткування власної справи.

Проект здійснюється за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Інституту міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International), Громадської організації «Інформаційно-дослідний центр«Інтеграція та розвиток», Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю та Департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації.


Коментарі

Популярні публікації