Розпочинаємо реалізацію нашого нового проекту для дітей

Розпочинаємо реалізацію нашого нового проекту "Соціально-культурна адаптація внутрішньо переміщених дітей на базі середньої школи № 84 м. Львів", який здійснюватиметься за підтримки МФ "Відродження", з метою прияння інтеграції та соціально - культурній адаптації дітей - внутрішньо переміщених осіб в активне життя місцевої громади, налагодження тісного діалогу та побудова взаєморозуміння між дітьми у середній школі № 84 м. Львів шляхом проведення спільно з батьками навчальних, культурно-просвітницьких та інформаційних заходів для кращих можливостей особистісного розвитку дітей, розбудови стосунків довіри, запобігання можливим непорозумінням між місцевими та переселеними дітьми.

В рамках реалізації проекту планується:
1.Провести презентацію проекту в середній школі № 84 м. Львів для учнів, педагогічного колективу та батьків задля поширення інформації про проект та широкого залучення цільової групи до реалізації проекту.

2. Організувати та провести 8 тренінгів з особистісного розвитку («Мистецтво бути лідером, побудова команди», «Ефективні комунікації в управлінні конфліктами») для дітей віком 10-17 років та 2 тренінги на тему «Ефективні комунікації в управлінні конфліктами» для вчителів.

3. Організувати та провести культурно-просвітницькі заходи: тематичний вечір в українському народному стилі «Молюсь за тебе, Україно» для дітей з батьками задля ознайомлення з культурними звичаями та місцевими традиціями, проведення екскурсії по визначних замках Львівщини, вистава у форматі імпровізованого форум-театру з метою моделювання соціально-політичної ситуації, що склалася та пошуку шляхів налагодження діалогу і компромісів. 

4. Провести підсумковий «круглий стіл» на тему «Актуальні проблеми переселених дітей у школі: реалії та шляхи вирішення» за участю учнів старших класів, вчителів, батьків, представників відділу освіти з метою налагодження співпраці та вироблення спільних пропозицій та подальших кроків для налагодження тісного діалогу та побудови взаєморозуміння між дітьми.

Коментарі

Популярні публікації