Форум розвитку громадянського суспільства: «Культура миру: єдність у різноманітності»

18 березня 2015 року у приміщенні Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича відбувся регіональний Форум розвитку громадянського суспільства на тему «Культура миру: єдність у різноманітності». 
Висвітлення актуальних тем, цікаві майстер-класи та дискусії, нові знайомства та партнерства, можливість самопрезентації, спілкування з грантодавцями та налагодження співпраці...

Головна мета даного Форуму - актуалізувати спроможності, які є необхідними для громадських та благодійних організацій задля розбудови та утвердження культури миру в Україні. 

Форум з організаційного розвитку – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку благодійних та громадських організацій. 

Адміністратором Форуму є ІСАР «Єднання», який щороку долучає до події велику кількість донорів та партнерів: Американське агентство міжнародного розвитку (USAID), Шведське агентство міжнародного розвитку (Sida), Програму розвитку ООН в Україні, Представництво ЄС в Україні, Фонд Ч.С. Мотта, Міжнародний фонд «Відродження» та багато інших.

Учасники Форуму – це представники українських благодійних та громадських організацій, органів державної та місцевої влади, бізнес-компаній та донорських організацій – усі, кого цікавить тема, як неурядовому сектору України стати сильнішим, професійнішим та впливовішим.

Формат Форуму – багато локацій, де відбувається багато подій. Це як традиційні майстер-класи, «круглі столи» й дебати, так і унікальні «Печа.Куча», «Українське кафе», «Жива бібліотека», «КІНОгалявина», «Лабораторія практичних робіт». Традиційно у ході Форуму відбуваються виставка-ярмарок провайдерів навчальних прослуг.


Коментарі

Популярні публікації