Діти зі Львова та окупованих територій відвідали замки "Золотої підкови"

КУПОЛ. Культура і Політика.КУПОЛ. Культура і Політика.


 НОВИНИ
Діти зі Львова та окупованих територій відвідали замки "Золотої підкови"
20.04.2015
Минулого тижня громадська організація "Центр просвітництва та розвитку людини" організувала одноденну екскурсію замками Львівщини для місцевих і внутрішньо переміщених дітей Львова.Понад 40 дітей відвідали тріаду "Золотої підкови" (Олесько-Підгірці-Золочів). Протягом дня учасники екскурсії знайомилися з цікавою історією, захоплюючими легендами, оглядали старовинні експонати, шукали привидів Підгорецького замку та просто насолоджувалися красою регіону.


Екскурсія відбулася в рамках реалізації проекту "Соціально-культурна адаптація внутрішньо переміщених дітей на базі середньої школи №84 м. Львів" за сприяння Львівської обласної державної адміністрації.


Реалізовує проект громадською організацією "Центр просвітництва та розвитку людини" за підтримки МФ "Відродження". Даний проект передбачає проведення тренінгів і занять, спрямованих на налагодження ефективної комунікації та діалогу між внутрішньо переміщеними та місцевими дітьми. Відповідно на практиці можна було застосувати отримані знання: швидко організуватися, ефективно вирішити спірні питання, спланувати подальші спільні заходи.


"Організоване дозвілля – один із ефективних способів інтеграції у нових умовах перебування, - зазначає Наталія Проць, керівник проекту. - Ця екскурсія дала можливість ознайомитися з унікальним історико-культурним надбанням регіону, краще пізнати особливості та географію Львівщини. Окрім того, організація екскурсії є логічним продовження реалізації даного проекту".

За матеріалами прес-служби ЛОДА

Коментарі

Популярні публікації