Львівські учні допомагають адаптуватись дітям з окупованих територій


Львівські учні допомагають адаптуватись дітям з окупованих територій
Опубліковано: 3 квітня 2015 о 23:04 | Переглянули: 58


Нещодавно в одній із львівських шкіл відбувалася постановка вистави у форматі форум-театру для дітей, переселених з окупованих українських територій. Цей захід пройшов на базі середньої школи № 84 м. Львова в рамках реалізації проекту «Соціально-культурна адаптація внутрішньо переміщених дітей».

Про це Дивись. інфо повідомила прес-служба ЛОДААктори постановки – учні старших класів виступали перед дітьми молодшою шкільного віку. Учасники, які не мали попереднього театрального досвіду, спробували себе в акторській справі. Висловлювати свої погляди, ділитися емоціями та думками їм допомагали різноманітні вправи, ігри та театральні практики. Актори мали можливість змоделювати конкретні конфліктні ситуації, які виникають у повсякденному житті, знайти шляхи їх вирішення та продемонструвати альтернативні варіанти поведінки.

Як зазначають організатори постановки ГО «Центр просвітництва та розвитку людини», головна мета заходу – це пошук шляхів вирішення проблеми та інших альтернативних варіантів.

«Часто люди у повсякденному житті не наважуються на сміливі дії. У форум-театрі все по-іншому. Ми можемо змінити розвиток подій. Такий вид мистецтва допомагає людині побачити певну проблему, задуматися над її вирішенням і визначитися із своєю поведінкою у даній ситуації», – наголошує виконавчий директор ГО «Центр просвітництва та розвитку людини» Наталія Проць.

Зазначимо, що цей захід відбувся також за підтримки міжнародного Фонду «Відродження» та сприяння департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської облдержадміністрації.


http://dyvys.info/fotoreportazh/lvivski-uchni-dopomahayut-adaptuvatys-dityam-z-okupovanyh-terytorij-fotoreportazh.html

Коментарі

Популярні публікації