«Золота підкова»

5 квітня 2015 року Громадська організація"Центр просвітництва та розвитку людини" організувала одноденну екскурсію по ​замках Львівщини для місцевих та внутрішньо переміщених дітей Львова. Понад 40 дітей відвідали неперевершену тріаду «Золотої підкови» 
​ ​(Олесько-Підгірці-Золочів).
Протягом всього дня учасники екскурсії знайомилися з цікавою історією, захоплюючими легендами, оглядали старовинні експонати, шукали привидів Підгорецького замку та просто насолоджувалися красою нашого регіону.

"Організоване дозвілля - один із ефективних способів інтеграції у нових умовах перебування, - зазначає Наталія Проць - керівник проекту "Соціально-культурна адаптація внутрішньо переміщених дітей на базі середньої школи № 84 м. Львів". - Дана екскурсія дала можливість ознайомитися з унікальним історико-культурним надбанням регіону, краще пізнати особливості та географію нашого краю. Окрім того, організація екскурсії є логічним продовження реалізації проекту "Соціально-культурна адаптація внутрішньо переміщених дітей на базі середньої школи № 84 м. Львів", що здійснюється ​Громадською організацією "Центр просвітництва та розвитку людини"за підтримки МФ "Відродження". Даний проект передбачає проведення тренінгів та занять, спрямованих на налагодження ефективної комунікації та діалогу між внутрішньо переміщеними та місцевими дітьми. ВІдповідно на практиці можна було застосувати отримані знання: швидко організуватися, ефективно вирішити спірні питання, спланувати подальші спільні заходи". 
Організатори заходу висловлюють щиру вдячність керівництву Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрацій, за сприяння в організації даної екскурсії.

Коментарі

Популярні публікації