«Актуальні проблеми адаптації внутрішньо переміщених дітей: реалії та шляхи вирішення»

27 травня  2015 року у Львівській облдержадміністрації відбувся «круглий стіл» на тему: «Актуальні проблеми адаптації внутрішньо переміщених дітей: реалії та шляхи вирішення», що організовувався Громадською організацією "Центр просвітництва та розвитку людини" та Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської ОДА.


Метою круглого столу було обговорення актуальних проблем соціально - культурної адаптації дітей - внутрішньо переміщених осіб в активне життя місцевої громади (аналіз поточної ситуації та існуючих потреб, виявлення проблем) з метою  налагодження співпраці і вироблення спільних пропозицій та подальших кроків для налагодження тісного діалогу, розбудови стосунків довіри, запобігання можливим непорозумінням між місцевими та переселеними дітьми. 
У заході взяли участь вчителі (соціальні педагоги, шкільні психологи), батьки внутрішньо переміщених дітей, представники громадських організацій, що займаються допомогою внутрішньо переміщеним особам, представники Львівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
З кожним днем кількість переселенців, які потребують соціально-психологічного захисту і допомоги, невпинно зростає. Особливо вразливою групою є діти, які внаслідок пережитого стресу і втрати соціальних зв’язків можуть почати вести асоціальний спосіб життя. Важкий емоційний стан, відсутність  друзів та знайомих, невідомі особливості місцевих звичаїв і культури стали "каменем спотикання" на шляху до подальшого розвитку та самореалізації внутрішньо переміщених дітей у Львові, 
З лютого наша організація працює в напрямку інтеграції внутрішньо переміщених дітей. На даному «круглому столі» ми фактично провели аналіз та підвели підсумки реалізованих заходів, вислухали позицію як представників владних структур та громадських організацій, так і батьків- переселенців, а також спільно окреслили основні моменти та розставили акценти у нашій подальшій діяльності».

Захід організований в рамках реалізації проекту "Соціально-культурна адаптація внутрішньо переміщених дітей на базі середньої школи № 84 м. Львів", що здійснюється за підтримки МФ "Відродження".
За детальною інформацією звертайтеся:
Проць Наталія
тел. 097 30 80 287 / e-mail centrprosv@gmail.comКоментарі

Популярні публікації