Активізовуємо громаду Давидова


З травня 2015 року розпочалася реалізація нового проекту "Клуб громадського діалогу" у с. Давидів Пустомитівського р-ну Львівської обл. Активні мешканці громади збираються, обговорюють нагальні проблеми села, шукають способи їх вирішення. Одним із важливих аспектів є налагодження ефективної співпраці між громадою та владою села. 
Після першої зустрічі, мешканці вирішили провести загальносільську толоку біля меморіалу борцям за незалежність України. І 22 травня успішно реалізували задумане. Окрім цього була подана місцева ініціатива стосовно побудови дитячих майданчиків у селі та виділення допомоги учасникам АТО, що, наданий момент розглядається у сільській раді.

15 червня у Давидові пройшло друге засідання Клубу громадського діалогу в формі "круглого столу" на тему "Влада-громада: діалог заради майбутнього". Учасниками зустрічі були представники давидівської громади, місцевої влади та експерти з України (Черкаси) та Польщі (Щецин). 
В ході двогодинної зустрічі організатори відзвітували про зроблену, з часів попереднього засідання, роботу та поставили нові цілі.
Важливим елементом зустрічі стало розроблення громадою "Топ-5" проблем Давидова, які потребують вирішення. Ними стали:
1. Дороги.
2. Благоустрій села.
3.Відсутність культурно-просвітницьких заходів для мешканців.
4.Проблема вивезення сміття.
5.Не задовільна робота депутатів сільської ради.


16.06 гостями з Польщі та Черкас - Przemysław Fenrych та Оксаною Колісник, була проведена майстерня з активними жителями Давидова, на тему: Громадський діалог - чому? З ким? Як?
В ході майстерні , за допомогою інтерактивних методів , було розроблено більше 20ти тем, актуальних для обговорення на наших майбутніх зустрічах.
Учасники дискутували на тему "Що таке громадський діалог?", як його проводити та ін. 
Тренери поділились своїм досвідом в плануванні таких Клубів, навчили учасників правильно формувати мету та цілі зустрічей, та ін.
Проведена майстерня дала Клубу потрібну базу знань, методичного матеріалу та допомогла створити попередній план на найближчі шість місяців.

Коментарі

Популярні публікації