Громадська активність у Давидові

11 серпня 2015 року відбулося чергове засідання Клубу громадського діалогу Давидова, на якому обговорили такі питання:

1. Доступ до публічної інформації, розпорядником якої є Давидівська сільська рада. (На превеликий жаль, всупереч низці позитивних пунктів в дотриманні публічності місцевої влади, громадськість не володіє інформацією про розклад проведення сесій сільської ради, а також не може вільно ознайомитись з інформацією, прийнятою на сесіях).

2. Будівництво дитячих майданчиків у Давидові.

3. Надання ГО «Центр просвітництва та розвитку людини» приміщення для проведення навчально-просвітницьких заходів, зустрічей, а також засідань Клубу Громадського Діалогу Давидова.

4. Підготовка до Дня незалежності.

5. Екологічний стан Давидова (заруднення ставів, річки).

6. Безпека на дорогах (встановлення люку на розі вул. Галицької та Д.Галицького).


Після обговорення зазначених вище питань, з метою отримання інформації та з"ясування суперечливих моментів, вирішено підготувати низку інформаційних запитів та підписати спільну петицію до сільського голови з вимогою мешканців посприяти у вирішенні обговореного.

На засіданні були присутні гості з Громадського руху "ЧЕСНО",які проводять моніторинг виконання депутатами місцевих рад своїх обов"язків. Представники "ЧЕСНО" ознайомили жителів села з напрацьованими результатами та методиками проведення вказаного моніторингу задля проведення моніторингу та оцінки діяльності депутатів Давидівської сільської ради, результати якого будуть висвітлені для широкого загалу.

Коментарі

Популярні публікації