Міжрегіональна Школа – тренінг «Новий Старт»

7-10 серпня 2015 року у м. Львів стартувала освітня програма  для внутрішньо переміщених жінок-лідерів "Новий старт". 
Під час зустрічі-тренінгу 25 учасниць з Львівської, Кіровоградської, Донецької та Луганської областей ознайомилися з можливостями та загрозами на сучасному ринку праці, ключовими принципами та психологічними аспектами ведення бізнесу, коучинговими технологіями особистісного менеджменту. Важливе значення мала фінансова гра, яка на практиці показала певну модель фінансової поведінки та продемонструвала стратегії діяльності кожної учасниці. Завдяки різноманітним методикам арт-терапії, учасниці спробували розкрити особистий потенціал і «знайти себе», зупинитися та просто подумати... 

Нові знайомства, неперевершені майстер-класи з миловаріння та виготовлення магнітів, чудова атмосфера забезпечили ефективну роботу протягом чотирьох днів. 
Нагадаємо, ГО «Центр просвітництва та розвитку людини» у партнерстві з Громадською організацією «Фундація прав людини» за сприяння Посольства Литовської Республіки в Україні розпочала реалізацію освітньої програми з посилення працеспроможності внутрішньо переміщених жінок «Новий Старт» у Львівській області.

Коментарі

Популярні публікації