«Новий Старт» для внутрішньо переміщених жінок у Львівській області
ГО «Центр просвітництва та розвитку людини» розпочала реалізацію освітньої програми з посилення працеспроможності внутрішньо переміщених жінок «Новий Старт» у Львівській області, що здійснюється за сприяння Міністерства Закордонних Справ Литовської Республіки в рамках Програми Співробітництва заради Розвитку і Підтримки Демократії та інформаційної підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської облдержадміністрації.


«Проектом передбачено проведення низки освітніх заходів, які поєднуватимуть у собі два компоненти: арт-терапію та бізнес-навчання. 
Під час наших тренінгів учасниці спробують розкрити особистий потенціал і «знайти себе», матимуть змогу ознайомитися з можливостями та загрозами на сучасному ринку праці, ключовими принципами та психологічними аспектами ведення бізнесу, коучинговими технологіями особистісного менеджменту» - коментує керівник проекту Наталія Проць. 

Перші заходи вже стартували.

26 серпня 2015 року у Львівському міському центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Майбутнє України: вимушені переселенці, як ресурс розвитку громад».

Тематика заходу охопила обговорення сучасних тенденцій на ринку праці та розвиток підприємництва на Львівщині, соціально - економічний та психологічний стан внутрітрішньо переміщених жінок та можливості їхньої подальшої продуктивної ресоціалізації, висвітлення практичних аспектів у напрямку самозайнятості та ефективного особистісного розвитку. Одним із ключових моментів були виступи успішних внутрішньо переміщених жінок - Олени Дубрової та Ольги Анісімової (учасниць проекту "Новий старт"), які поділилися секретами власного успіху, показали позитивний приклад саморозвитку та досягнення поставлених цілей.

27 серпня 2015 року відбувався перший тренінг на тему: «Стратегія особистісного розвитку» та майстер-клас з виготовлення мандал - елементів декору із ниток «муліне».

Запрошуємо активних та цілеспрямованих внутрішньо переміщених жінок, які прагнуть особистісної та професійної реалізації, до подальшого навчання.

Контактна інформація:

097 30 80 287 / 097 451 49 66 / centrprosv@gmail.com – Наталія Проць ( виконавчий директор ГО «Центр просвітництва та розвитку людини»)

Коментарі

Популярні публікації