«Життя як гра…» або ключові умови для перемоги в бізнесі для внутрішньо переміщених жінок у Львівській області3 вересня 2015 року відбувся тренінг на тему «Ключові умови для перемоги в бізнесі. Створи свою гру!» під час якого учасниці - внутрішньо переміщені жінки, мали змогу відвідати майстер-класи з саморозвитку та фінансової грамотності успішних бізнесменів України, зіграти фінансову гру «Cashflow», а також зайнятися творчістю - виготовленням сувенірної продукції.
Захід відвідали представники Посольства Республіки Литва в Україні та литовські журналісти, які відзначити актуальність даної освітньої програми та її результативність, аналізуючи зацікавлення та щирість відгуків учасниць.

Окрім того, стартувала виставка творчих робіт учасниць проекту - виробити із бісеру,іграшки, виготовлені методом валяння, картини та ікони Олени Немировської та фотовиставка Наталі Кузнецової.

Нагадуємо, ГО «Центр просвітництва та розвитку людини» продовжує реалізацію освітньої програми з посилення працеспроможності внутрішньо переміщених жінок «Новий Старт» у Львівській області, що здійснюється за сприяння Міністерства Закордонних Справ Литовської Республіки в рамках Програми Співробітництва заради Розвитку і Підтримки Демократії.

Запрошуємо активних та цілеспрямованих внутрішньо переміщених жінок, які прагнуть особистісної та професійної реалізації, до подальшого навчання.

Контактна інформація:
097 30 80 287 / 097 451 49 66 / centrprosv@gmail.com – Наталія Проць ( виконавчий директор ГО «Центр просвітництва та розвитку людини»)

Коментарі

Популярні публікації