Участь у дебатах - лакмусовий папірець...

18 жовтня 2015 року у Давидові відбулася перша в історії села спроба провести дебати серед кандидатів у голови сільської ради. Представники нашої організації особисто вручили кожному із кандидатів запрошення на даний захід. Втім, попри наші очікування, нас проігнорували... Прикро, але маємо те, що маємо. З усіх запрошених кандидатів на дебати прийшов лише Віталій Дяків. Інші два кандидати (Фрис В. Я. та Хрунь І.С.) не пояснили причину своєї відсутності.


Віталій Дяків представив свою передвиборчу програму, відповів на низку запитань модератора та жителів Давидова. 
Після завершення часу для питань, модератор запропонувала дати слово бажаючим кандидатам в депутати, які були присутні на зустрічі. 
Таким правом скористались Дарій Козлов, кандидат в обласну раду, Наталія Яремко, кандидат в районну раду, та Богдан Малиш, кандидат в сільську раду. Після виступів даних осіб, ми фактично прийшли до проведення локального аналізу громади: виявлення та обговорення ключових проблем села (забруднення річки та ставів, відсутність культурно - просвітницьких заходів, проблеми з освітленням та каналізуванням тощо). Дякуємо усім присутнім жителям Давидова та Черепина за активну участь у веденні діалогу, надання рекомендацій та порад, готовність та спільної активної діяльності, спрямованої на розвиток та ефективне функціонування Давидова.


Коментарі

Популярні публікації