Звіт Громадської організації «Центр просвітництва та розвитку людини» за 2015 рікПротягом 2015 року Громадська організація «Центр просвітництва та розвитку людини» реалізувала 9 проектів. Загальний бюджет реалізованих проектів – 317 864 грн.

З кінця 2014 року організація почала працювати в напрямку адаптації внутрішньо переміщених осіб на теренах Львівщини. Логічним продовження попередніх проектів організації стала реалізація таких проектів:
- Освітня програма з посилення працеспроможності внутрішньо переміщених жінок «Новий Старт» у Львівській області, що реалізовавувалася за підтримки Міністерства Закордонних Справ Литовської Республіки у партнерстві з ГО «Фундація прав людини» (бюджет проекту – 20 000 грн.). 
- «Львівські посиденьки», що реалізовувався за підтримки Крим SOS (бюджет проекту – 7500 грн.). 

Оскільки більшість проектів зосереджені на ресоціалізації дорослих, організація реалізувала декілька проектів, спрямованих на сприяння інтеграції внутрішньо переміщених дітей у місцеву громаду Львова, а саме:
- Проект «Соціально-культурна адаптація внутрішньо переміщених дітей на базі середньої школи № 84 м. Львів». Проект реалізований за підтримки МФ «Відродження»; бюджет проекту 30 000 грн.
- Проект «Сприяння ресоціалізації та соціально - культурній адаптації дітей внутрішньо переміщених осіб та дітей учасників АТО в активне життя місцевої громади м. Львів». Проект реалізований за підтримки Посольства Франції в Україні; бюджет проекту 69 767,44 грн.

Протягом останніх двох років організація реалізовувала проекти, спрямовані на активізацію місцевої громади, в одному із віддалених та депресивних сіл Львівщини (с. Бортники). У липні 2015 року, за підтримки меценатів та волонтерів з Нідерландів, в рамках проекту «Будуємо Україну разом» разом з місцевим мешканцями, відремонтовано актовий зал школи, що понад 20 років не функціонував.

З червня 2015 року за сприяння Польсько-українського проекту Інституту демократії ім. Пилипа Орлика «Клуби громадського діалогу. Сприяння реформі самоврядування в Україні», нам вдалося започаткувати у Давидові Клуб громадського діалогу, в рамках діяльності якого активна молодь Давидова виносить на обговорення найактуальніші проблеми громади задля пошуку шляхів їх вирішення.

Організація продовжує працювати над посилення своєї організаційної спроможності. Завдяки фінансовій підтримці ІСАР «Єднання» було реалізовано проект «Тренінг та консультації з управління проектами, консультації з використання сучасних інформаційних технологій в просуванні інтересів організації» (бюджет проекту – 18 820 грн). 

Важливим аспектом діяльності є налагодження партнерства та комунікація серед громадських активістів. Завдяки підтримці ГО «АХАЛАР», для громадських лідерів - учасників та випускників освітньої програми "Територія розвитку" Центру гуманістичних технологій «АХАЛАР», ми організували проект - тренінг на тему "Основи методики "форум-театр" (бюджет заходу – 6000 грн.).

У грудні 2015 року представники організації брали участь у навчальному візиті до Норвегії в рамках програми "Молодь змінить України", що реалізовується за підтримки Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина (бюджет проекту – 152 507,26 грн).Коментарі

Популярні публікації