“Створення інформаційно-ресурсного центру громади с. Давидів задля активізації громади та спільного вирішення місцевих проблем”

10 липня 2016 року відбулися Збори села мешканців Давидова. На зборах Наталія Проць - виконавчий директор ГО "Центр просвітництва та розвитку людини" презентувала перед громадою новий проект “Створення інформаційно-ресурсного центру громади с. Давидів задля активізації громади та спільного вирішення місцевих проблем”, що стартує у Давидові.

 Проект здійснюється за підтримки МФ "ВІдродження" та передбачає створення осередку громадської активності та організованого дозвілля у селі, діалогової платформи заради налагодження міжсекторальної співпраці (громада -влада-бізнес) у Давидові. Насправді, дуже важливо, що такі збори у нас відбуваються вже не вперше, що закладає певні цінності у громаді - потреба в отриманні інформації, її аналіз, прозорість діяльності місцевої влади та її звітність перед громадою. Приємно, що громада підтримує ідею та готова долучитися до її реалізації. Віримо, що у нас все вийде!

Коментарі

Популярні публікації