Відгуки учасників наших проектів...Наталя Кантаровська: "Мій новий старт "

22 червня 2016 року відбувся захист бізнес-планів учасників Проекту розвитку добробуту та інтеграції вимушених переселенців „Новий Старт” у Львівській області, що здійснюється за підтримки МЗС Литовської Республіки. 
Переможцями конкурсу стали Анастасія Капелюха (розвиток інтернет -магазину з товарами для дому) та Наталя Кантаровська ( відкриття творчої майстерні "Розумна голка"). Фактично два місяці минуло з часу отримання фінансування.Вже є перші результати. Ділимося ними з вами!Наталя Кантаровська: "Мій новий старт ".
Участь у грантовій програмі «Новий старт» дала мені не тільки фінансове підґрунтя для власної справи. Це, насамперед, неоціненний досвід. Досвід спілкування, конкурентної боротьби, презентації власних цілей, здібностей, унікальності. Це нові знайомства або можливість показати себе знайомим людям з іншого боку (дехто знав мене як педагога, але не знав як майстриню одягу). В ході реалізації програми я стала підприємцем. Швидко і рішуче. І ще це потужна підтримка людей, які повірили в мене. Повірили більше, ніж я сама. Моє нове обладнання дає можливості реалізувати всі мої творчі задуми. Тепер я маю повноцінне робоче місце, перше велике, серйозне замовлення і перші схвальні відгуки про мій професіоналізм.

Коментарі

Популярні публікації