Менторська програма для внутрішньо переміщених осіб10-12 жовтня у Львівському міському центрі зайнятості ГО «Центр просвітництва та розвитку людини» у партнерстві з київськими партнерами ГО «Фундація прав людини» та експертами з Естонського центру інформації і гендерних досліджень провели навчальну школу для внутрішньо переміщених осіб в рамках реалізації Правозахисної Програми для внутрішньо переміщених осіб «Перспективи на ринку праці», що здійснюється за підтримки Міністерства іноземних справ Естонії.

Основний акцент Програми спрямований на впровадження інноваційних інструментів: менторства, е-маркетингу, соціального підприємництва як ефективних апробованих методик професійного росту та кар҆єрної реалізації задля подальшої самозайнятості внутрішньо переміщених осіб. 

Протягом трьох днів понад 40 осіб опрацювали насичену програму, що включала інтерактивні лекторії, інформаційні сесії, комунікативні воркшопи, фінансові ігри, виконання індивідуальних практичних завдань та групову роботу. 

Змістовне наповнення програми поділялося на два основних блоки: 

1. Висвітлення ключових інноваційних інструментів Програми – менторства (переваги та можливості менторської програми, умови участі, вимоги до сторін, ключові характеристики «ментора» та «менті», успішний досвід впровадження менторства в Естонії), соціального підприємництва (підготовка бізнес-плану соціального підприємства з використанням бізнес-моделі «Канвас», конкретні приклади соціально – значимих проектів втілені у форматі соціального підприємництва).

2. Комунацікативні воркшопи та фінансова гра «Cash Flow» задля діагностики підприємницьких здібностей учасників, з"ясування їх фінансової моделі поведінки, побудови власної стратегії розпорядження грошима.

Участь у заході допомогла отримати практичний досвід ведення бізнесу у форматі гри, налагодити можливість подальшого мережування, освоїти кращі естонські бізнес-практики, сформувати бачення подальшого розвитку власних ідей. 

12 жовтня 2016 року на круглому столі у Львівському міському центрі зайнятості за участі естонських експертів, київських партнерів, радника Міністра із соціальної політики з питань внутрішньо переміщених осіб, керівництва Львівського міського та обласного центру зайнятості, представників Департаменту економіки та соцзахисту ЛОДА обговорили можливості впровадження елементу менторства як ефективного способу кар"єрного зростання задля інтеграції ВПО у місцеву спільноту. 

Наступним етапом проекту буде менторська програма підтримки бізнесменів-початківців.До речі, позитивні відгуки учасників не забарилися.Читайте нижче!

Коментарі

Популярні публікації