Можливість для внутрішньо переміщених осіб!!!

15 листопада у Львові (Львівська міська рада) відбудеться тренінг, спрямований на висвітлення основних аспектів здійснення торгів на міжнародних платформах (Ebay, Amazon, Etsy) з метою навчити підприємця-початківця самостійному просуванню своїх товарів або послуг на світових ринках збуту.
Зацікавлених осіб просимо до 12.11.16 року включно надіслати мотиваційного листа на електронну скриньку centrprosv@gmail.com , де вказати: 1. ПІБ. 2. Сферу діяльності.3. Чітко прописати мотивацію до участі у тренінгу .

Найбільш вмотивовані учасники будуть делеговані до Києва 24 - 25 листопада на навчання по інтернет - маркетингу у відомих інтернет-маркетологів, що займаються digital - маркетингом, володіють мережею рітейл-магазинів (теми: переваги продажів на закордонних ринках, чому організувати такий бізнес простіше, ніж створити інтернет-магазин;.де шукати клієнтів для здійснення продажу тощо. Всі витрати покриваються організаторами).
Зверніть увагу - кількість місць обмежена, а тому будемо відбирати учасників на підставі прописаної мотивації та подальшого втілення отриманих знань на практиці). Якщо є питання - пишіть centrprosv@gmail.com чи телефонуйте 0973080287 (Наталія).
Захід проводиться ГО "Центр просвітництва та розвитку людини" у партнерстві ГО "Фундація прав людини" в рамках реалізації «Захист прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, перш за все жінок, і розширення їх перспектив на ринку праці України» за підтримки Посольства Естонії в Україні.

Коментарі

Популярні публікації