Акція "Янголи - помічники" стартувала у ДавидовіБлизько 20 дітей - волонтерів, понад 130 подарунків, кілограми солодощів, позитивний настрій та спільна робота... 
Готуємося до завтрашнього дня. 
Давидівці, увага!
Завтра (неділя 11.12.12) після Служби Божої в обох церквах наші янголи - помічники будуть продавати домашнє печиво. Отримані кошти будуть спрямовані на придбання товарів першої необхідності для самотніх людей похилого віку. А треба їм чимало (починаючи від рукавичок і закінчуючи рідиною для миття посуду). 

Друзі, це не просто продаж печива. Акція має на меті привернути увагу до проблем соціально - вразливих верст населення, залучити молодь до підтримки людей поважного віку, донести важливість взаємодопомоги ....
Мінімальна вартість нашого пакуночка - 20 грн., але будемо раді будь-якій іншій додатковій допомозі та підтримці.
Наш Центр активності громади, створений за підтримки Міжнародний фонд "Відродження"Західноукраїнське представництво Міжнародного фонду "Відродження" працює!!! Люди долучаються, мами печуть печиво, діти волонтерять. І це чудово!!!

Друзі, це не просто продаж печива. Акція має на меті привернути увагу до проблем соціально - вразливих верст населення, залучити молодь до підтримки людей поважного віку, донести важливість взаємодопомоги ....Мінімальна вартість нашого пакуночка - 20 грн., але будемо раді будь-якій іншій додатковій допомозі та підтримці.Наш Центр активності громади, створений за підтримки Міжнародний фонд "Відродження"Західноукраїнське представництво Міжнародного фонду "Відродження" працює!!! Люди долучаються, мами печуть печиво, діти волонтерять. І це чудово!!!

Коментарі

Популярні публікації