Наші давидівські волонтери

Друзі, зверніть увагу на фото.З гордістю хочемо представити Вам наших давидівських волонтерів!!!
Протягом минулого тижня волонтерські загони дітей, скоординовані нашими соціальними працівниками, допомагали одиноким людям поважного віку (які отримують послуги денного догляду) наводити лад по господарству (прибирати, мити, чистити)....
Насправді зроблена велика робота. З етичних міркувань ми не можемо представити дуже детальні фото, але і тих достатньо, щоб оцінити скільки зусиль було докладено. 

Акцію ми проводили до свята Андрія (за давніми традиціями на Андрія робили збитки, ми ж задумали зробити добрі справи. І в нас вийшло!!!).
 Сьогодні у партнерстві з Давидівською школою ми проводили Андріївські вечорниці, на яких наших юних героїв було нагороджено квитками у розважальний центр (до речі, на звернення організації адміністрація розважального центру "Дитяча планета" виділила безкоштовні квитки).
Захід відбувався в рамках виконання проекту «Соціальний супровід та організація активного дозвілля літніх людей».
Проект реалізовується ГО «Центр просвітництва та розвитку людини» у партнерстві з Давидівською сільською радою, Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Спілкою Робітничих Самаритян Грузія (ASB-Georgia)" за підтримки Європейського Союзу. Ukrainian Center for Independent Political Research European Union in Ukraine

Коментарі

Популярні публікації