Успішно стартуємо в напрямку роботи із людьми поважного віку


Неодноразово ми чули про важливість роботи із цією цільовою аудиторією. Але завжди це стосувалося когось, точно не Давидова. Нас хвалили, коли ми почали запроваджувати послуги денного догляду, але при тому кидали скептичні погляди, коли говорили про організоване дозвілля літніх людей, про використання їхнього потенціалу в інтересах громади (причини - люди у селі не мають на то часу, а тим паче - бажання). 
Вчора, 2 грудня відбувся перший захід - тренінг по медіаграмотності. Незважаючи на несприятливу погоду, до нас прийшло 15 учасників, що вже засвідчило важливість запланованого. Може далі буду трохи емоційна, але... Люди чекали того. Вони відчули себе потрібними. Вони готові працювати. Вони вже запропонували купу ідей, про які ми навіть і не думали ... Після завершення тренінгу, ми обговорювали варіанти: як ,коли, кому зручніше приходити, які заходи цікаві. А коли почули фразу: "Давайте нарешті домовимося: вівторок на 10", то зрозуміли, рухаємося у правильному напрямку. Дякую нашому тренеру Анні Самойленко за професійність та гнучкість у роботі. Дякую всій проектній команді, яка після тривалої підготовки: зустрічей, обговорень, візитів додому, визначення індивідуальних потреб ,і знову тисячі обговорень, так професійно спрацювала. Дякую нашим партнерам та донорам, які повірили в необхідність запропонованого. Спільними зусиллями ми досягнемо бажаного результату.
Захід відбувався в рамках виконання проекту «Соціальний супровід та організація активного дозвілля літніх людей».
Проект фінансується Європейським Союзом.
Проект реалізовується ГО «Центр просвітництва та розвитку людини» у партнерстві з Давидівською сільською радою, Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Спілкою Робітничих Самаритян Грузія (ASB-Georgia)". Ukrainian Center for Independent Political Research European Union in Ukraine

Коментарі

Популярні публікації