Вшановуємо Героїв Небесної сотні...

Мабуть жодні слова не передадуть тієї скорботи та болю, але щиро віримо, що наші заходи несуть в собі зерно поваги та любові, закликають до виховання свідомих патріотів своєї неньки - України.
Сьогодні ми поєднали два покоління, одне із яких передає свою мудрість, інше - спрагло її черпає.
Дякуємо нашим активним учасницям поважного віку, які радо долучаються до всіх заходів, підтримують та наповнюють глибоким змістом кожне наше заняття. 

Дякуємо адміністрації Давидівської школи, яка завжди радо відгукується на наші ініціативи.
Дякуємо учням 6-Б та 9-А класів та їхнім класним керівникам Гарат М.М. та Кавецькій Л.А., за спільно проведений захід: активне обговорення фільмів, декламування віршів, підготовку та випуск стінгазети.
Віримо, що важкі втрати не були марними...Пам"ятаємо...


Діяльність проводиться в рамках виконання проекту «Соціальний супровід та організація активного дозвілля літніх людей». Проект реалізовується ГО «Центр просвітництва та розвитку людини» у партнерстві з Давидівською сільською радою, Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Спілкою Робітничих Самаритян Грузія (ASB-Georgia)" за підтримки Європейського Союзу. Ukrainian Center for Independent Political Research European Union in Ukraine ASB Georgia

Коментарі

Популярні публікації