Поетеса Леся Українка

Скільки видатних особистостей в українській історії! Скільки всього нового та цікавого ми постійно для себе відкриваємо, досліджуючи їхнє життя та діяльність!
Сьогоднішня зустріч відкрила нам нові сторінки з автобіографії Лесі Українки."Життя поетеси — це легендарний подвиг мужньої і мудрої людини, ніжної й нескореної жінки, геніального митця і борця, рівноцінну постать якій важко знайти навіть на планетарних художніх теренах!"-так пишуть про неї сьогодні.
"Читаючи м'які і розслаблені чи холодно резонерські твори українців - чоловіків і порівнюючи їх з цими бадьорими, сильними і сміливими, і разом з тим, такими щирими словами Лесі Українки, мимоволі думаєш, що ця хвора, слабка дівчина - чи не єдиний чоловік на всій Україні!" - з гірким гумором колись писав про неї Іван Франко.Ще ми дивились цікавий фільм про Івана Мазепу - політика,гетьмана.Він правив Україною — частиною або повною її територією, що входила до складу Московської держави,— 22 роки. Таким чином він був українським гетьманом найтриваліший термін.
Діяльність проводиться в рамках виконання проекту «Соціальний супровід та організація активного дозвілля літніх людей».
Проект реалізовується ГО «Центр просвітництва та розвитку людини»у партнерстві з Давидівською сільською радою,
Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Спілкою Робітничих Самаритян Грузія (ASB-Georgia)" за підтримки Європейського Союзу. Ukrainian Center for Independent Political Research European Union in Ukraine ASB Georgia

Коментарі

Популярні публікації