Проект для внутрішньо переміщених жінок

Громадська організація «Центр просвітництва та розвитку людини» у партнерстві з громадською організацією «Фундація прав людини» за підтримки Міністерства Закордонних справ Литовської Республіки розпочинає реалізацію проекту для внутрішньо переміщених жінок на Львівщині «Інноваційна програма з розвитку підприємництва внутрішньо переміщених жінок у сільській місцевості».
В рамках проекту передбачається проведення установчої школи з «Е-МАРКЕТИНГУ» у тренінг центрі “MamaCares” неподалік Києва, низка тренінгів та майстер-класів з розвитку підприємництва у Львові, конкурс міні-грантів на започаткування власної справи.

З 30 березня по 02 квітня 2017 року у тренінг центрі “MamaCares” відбудеться офіційне відкриття проекту та пройде Установча Школа – Тренінг. Під час школи ви ознайомитеся з техніками онлайн – продаж та ефективними інтернет –платформами для просування товару, викристалізуєте ключові переваги вашого продукту, навчитеся продавати, отримаєте консультації литовських колег та багато іншого.
До участі у школі запрошуємо внутрішньо переміщених жінок, які проживають на території Львівської області та мають намір розвивати власну справу. Всі витрати, пов’язані з участю у школі (харчування, проживання, транспорт), будуть профінансовані за кошти проекту.
Якщо ви зацікавлені взяти участь у тренінг - школі «Е-Маркетинг» 30.03-02-04, просимо Вас надіслати мотиваційного листа (структура листа – ПІБ; контакти (тел., електронка); поточна діяльність, досвід ведення бізнесу; в якому напрямку плануєте розвивати власну справу / з яким товаром працюєте; мотивацію до участі у школі) на електронну скриньку centrprosv@gmail.com
У темі листа вказати: Установча Школа – Тренінг для ВПО(«Е-МАРКЕТИНГ»).
Останній термін для подання документів: 13 березня 2017, 18:00.
З приводу всіх питань, в тому числі щодо участі у конкурсі мінігрантів, звертайтеся за тел. 097 119 18 72 / Чорній Соломія

Коментарі

Популярні публікації