Ознайомчий візит волонтера Корпусу Миру


Протягом останніх чотирьох днів в Давидівській ОТГ з ознайомчим візитом перебував волонтер Корпусу Миру зі США - Семюель Хаммонд.
 Корпус Миру – це неполітична, нерелігійна організація уряду Сполучених Штатів Америки, яка ставить за мету професійний та культурний обмін між країнами. 
Усі дні перебування волонтера в нас були дуже насиченими. Сем відвідав інформаційні сесії у Кротошині та Пасіках-Зубрицьких, познайомився з керівництвом нашої ОТГ, відвідав Чишки, де був вражений щирістю та талантами мешканців.

У Давидові Сем побував у школі, на гаївках у церкві Різдва Пресвятої Богородиці, познайомився з представниками соціально-відповідального бізнесу - була дуже цікава екскурсія на підприємстві з виробництва поліграфічної продукції «Лата». 
Більш детально волонтер ознайомися з діяльністю нашої організації.
Також наш гість був приємно вражений екскурсією по Львову.
За декілька днів Сем мав можливість побачити і оцінити окремі наші звичаї та особливості побуту.
Сьогодні зранку Семюель повернувся до Чернігова, де працюватиме ще кілька тижнів. В Чернігові волонтер проходить підготовчу програму свого подальшого перебування в Україні.
На основі інформації, яку отримав наш гість, він проведе аналіз та складе план подальших дій. Вже на початку червня Семюель Хаммонд прибуде до Давидова і працюватиме та проживатиме тут впродовж двох років. Співпраця з волонтером Корпусу Миру дасть можливість залучити нові інвестиції у Давидівську ОТГ, а також позитивно вплине на розвиток нашої об’єднаної громади.

Коментарі

Популярні публікації