круглий стіл «Нові можливості для: кожного: як повернути працездатних безробітних на ринок праці»


20 червня 2017 р. у малій сесійній залі Львівської обласної ради за участю представників Міністерства соціальної політики України, Світового банку в Україні, Державної служби зайнятості, Консорціуму, бізнесу, волонтерських, громадських організацій, науковців тощо відбувся круглий стіл «Нові можливості для: кожного: як повернути працездатних безробітних на ринок праці». Запрошеною до дискусії була і ГО «Центр просвітництва та розвитку людини». 
Ключовими темами для обговорення були:
- Державна соціальна допомога працездатним малозабезпеченим: захист чи демотивація?
- Стимули для бізнесу до працевлаштування безробітних: які вони мають бути;
- Організація громадських робіт в регіоні: фінансове забезпечення та залучення безробітних;
- Перспективні механізми повернення довготривалих безробітних на ринок праці.
Обговорення було надзвичайно активним, запальним, проте конструктивним. Багато цікавих пропозицій було з боку внутрішньо переміщених осіб, які ділилися своїм досвідом та проблемами розвитку мікропідприємництва. Вказувалось, зокрема, на важливу роль у цьому процесі органів місцевого самоврядування.
На жаль, обмежений час семінару не дав можливості більш детально розглянути той комплекс проблем, який пов’язаний із необхідністю стимулювання підприємницьких та соціальних ініціатив працездатних малозабезпечених осіб. Проте дискусії продовжуються. Спільними зусиллями обов’язково буде досягнуто мети. 
Вдячні організаторам круглого столу за запрошення і можливість взяти участь у дискусії щодо важливої проблеми.

Коментарі

Популярні публікації