Проблеми жінок на державній службі


Менторська пара: ментор - радіоведучий Володимир Беглов та менті Ольга Матвійчук.

«Володимир - ментор, Оля-менті» - сказала Наталія Проць, і так розпочалась наша співпраця з Володимиром Бєгловим в проекті «Я-медіа».
По-перше, роль «менті» я отримала вперше і це був доволі незвичний та пізнавальний досвід для мене. По-друге, - до моменту нашої першої зустрічі з Володимиром, я не вірила у можливість нашої співпраці, так як наші позиції у публічному просторі доволі полярні. І все ж, вона відбулася бо «завжди є щось, що може об’єднувати». Як на мене, ми обоє дуже чутливі до своїх меж і нам обом залежить на наших правах та свободі у виборі.
Що я отримала у цьому проекті: 1) натхнення та сміливість виражати свої особисті думки та позицію в публічному просторі; 2) знання та декілька прикладних порад щодо формування думок та перетворення їх у читабельний текст; 3) віру у дієвість правдивого щирого тексту та усвідомлення своєї цінності як промовиці.
Результатами нашої співпраці стали: 1) три публічні дописи на приватній сторінці у фейсбуку; 2) вирішення конфлікту, який став передумовою моєї участі у цьому проекті, і як наслідок можливість подальшої співпраці з опонентом на паритетних засадах; 3) неочікуване визнання в спільноті #БлогериНаЛьвівщині

Коментарі

Популярні публікації