Тренінг "Стратегічне планування для громадських організацій"

8 лютого 2014 року Громадська організація "Центр просвітництва та розвитку людини" в рамках програми з посилення організаційної спроможності  організацій громадянського суспільства, яка адмініструється ІСАР «Єднання», організувала тренінг на тему: "Стратегічне планування для громадських організацій". 
Метою даного заходу було розкриття актуальності та методології здійснення стратегічного планування у діяльності громадських організацій, проведення практичних занять із підготовки до написання стратегічного плану ГО "Центр просвітництва та розвитку людини". Тренінг проводився для членів та волонтерів ГО "Центр просвітництва та розвитку людини", а також запрошених громадських активістів Львівщини. Хотілося б відзначити фаховість тренера Оксани Івасів, яка забезпечила  корисними та цікавими матеріалами, зуміла організувала активну та креативну діяльність учасників тренінгу.  Вмотивованість усіх членів команди, зацікавленість запрошених, цікаве та корисне спілкування забезпечили плідну роботу протягом всього дня.

Особливу вдячність за підготовку у проведенні тренінгу хочемо висловити Центру розвитку особистості "Локус". 


Довідка: 
Центр розвитку особистості "Локус" - це комфортне середовище, в якому тренери-практики та люди, що прагнуть до саморозвитку, успішно обмінюються інформацією, знаннями та власним досвідом для самовдосконалення та досягнення особистої свободи. Детальніше із діяльністю ЦРЛ "Локус" знайомтеся на сайті.

Коментарі

Популярні публікації