Презентація проекту «Інтерактивне навчання для внутрішньо переміщених кримчан у м. Львів - запорука їх інтеграції та адаптації в кризовій ситуації»


9 листопада 2014 року в медіатеці Львівської центральної міської бібліотеки ім. Лесі Українки (адреса - м. Львів, вул. Мулярська, 2а) відбулася презентація проекту «Інтерактивне навчання для внутрішньо переміщених кримчан у м. Львів - запорука їх інтеграції та адаптації в кризовій ситуації», що виконуватиметься ГО «Центр просвітництва та розвитку людини» у партнерстві з ГО «Кримська хвиля» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Інституту міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International), Громадської організації «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток".

Зустріч проходила у неформальній обстановці. Кожен міг висловити свої дутки, прокоментувати почуте. Приємно, що ініціатива викликала зацікавлення. Навіть уже сформувалася перша група для проходження тренінгів.До речі, презентація співпала із Днем вишиванки у Львові та Днем писемності і мови. Важливий знак!!!!


Коментарі

Популярні публікації