Підсумки акції "Янголи- помічники"

З 8 години ранку наші янголи - помічники працюють у Давидові: чесно відстояли три Служби Божих і продали 130 подарункових пакуночків із печивом. Ми зібрали 3197 грн., але люди готові були купувати і купувати. Наступного разу обов"язково масштаби будуть іншими.
Ми щиро дякуємо усім, хто долучився до нашої акції : мамам, які пекли печиво, священникам обох церков, нашим юним волонтерам, які радо беруться за усі починання і головне - громаді Давидова.

Нагадаємо, акція має на меті привернути увагу до проблем соціально - вразливих верст населення, залучити молодь до підтримки людей поважного віку, донести важливість взаємодопомоги . Отримані кошти будуть спрямовані на придбання товарів першої необхідності для самотніх людей похилого віку. А треба їм чимало (починаючи від рукавичок і закінчуючи рідиною для миття посуду).
Захід відбувався в рамках виконання проекту «Соціальний супровід та організація активного дозвілля літніх людей».
Проект реалізовується ГО «Центр просвітництва та розвитку людини» у партнерстві з Давидівською сільською радою, Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Спілкою Робітничих Самаритян Грузія (ASB-Georgia)" за підтримки Європейського Союзу. Ukrainian Center for Independent Political Research European Union in Ukraine

Коментарі

Популярні публікації