Вшанування пам"яті Т.Г.Шевченка

"Уже для багатьох поколінь українців — і не тільки українців — Шевченко означає так багато, що сама собою створюється ілюзія, ніби ми все про нього знаємо, все в ньому розуміємо, і він завжди з нами, в нас. Та це лише ілюзія. Шевченко як явище велике й вічне — невичерпний і нескінченний. Волею історії він ототожнений з Україною і разом з буттям рідної держави продовжується нею, вбираючи в себе нові дні й новий досвід народу, відгукуючись на нові болі та думи, стаючи до нових скрижалей долі. Він росте й розвивається в часі, в історії, і нам ще йти і йти до його осягнення. Ми на вічному шляху до Шевченка..." (Іван ДЗЮБА, Микола ЖУЛИНСЬКИЙ "На вічному шляху до Шевченка")
"Часточка мене.." - це вечір роздумів, переживань, власного вибору та самопізнання...

Хто ми? Частиною чого ми є? Що є часточкою нас ?Відповіді на ці запитання дадуть розуміння в якому нам напрямку рухатись, та по якому шляху нам іти!
Спасибі отцю Григорію Пашко та усім за спільну молитву!
Спасибі п.Ірі Іванко, п.Христині Гнатяк, Світлані Михайлівні Ференц, Параскевії Петрівні, Марії Дмитрівні, керівництву Народного дому, усім хто долучився до організації.
Окреме спасибі нашому гостю - науковому працівнику музею Т.Г.Шевченка у Львові п.Зеновію Филипчуку за його чудовий виступ з програмою " Тарас Шевченко - наш пророк",
Клубу "Ann" , Любов Іванівні та школярам - за спільний проект поетичного флешмобу "Часточка мене...".
Спасибі усім - хто шанує нашого Тараса Шевченка!
Діяльність проводиться в рамках виконання проекту «Соціальний супровід та організація активного дозвілля літніх людей».
Проект реалізовується ГО «Центр просвітництва та розвитку людини»у партнерстві з Давидівською сільською радою,
Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Спілкою Робітничих Самаритян Грузія (ASB-Georgia)" за підтримки Європейського Союзу. Ukrainian Center for Independent Political Research European Union in Ukraine ASB Georgia

Коментарі

Популярні публікації