Проблемні питань людей із травмою хребта


Менторська пара: менторка - журналістка Марія Вербовська та менті Ольга Пилипенко.
Ольга - дівчина, яка отримала травму хребта і незважаючи на труднощі активно розвивається та вдосконалює свої навички у напрямку соціальних медіа.
Оля каже: "В минулому році я вперше потрапила до Лабораторії Активної Реабілітації як учень, а пізніше, в листопаді, вже перебувала в лідерському складі. В результаті я запропонував спробувати свої сили на посаду прес-секретаря. До цього я не працювала в цій сфері, а просто писала про своє життя та спостереження в соціальних мережах. Іноді оформляли текстові блоки на сайтах друзів .  Це мій перший досвід участі в такого роду заході. Вдячна за співпрацю, за корисну, стислу інформацію та передання навичок, які по можливості ще буду впроваджувати. Особисто для мене цей виклик став більше, ніж просто робота з ментором та текстом. Така співпрація - це гарна можливість дізнатись більше про людей з інвалідністю зсередини, подивиться, оцінити себе, свої можливості та внесок. Щиро дякую за надану можливість”.
В процесі спільної роботи менті отримала такі навички:
      робота з аналітикою, насторінковою оптимізацією сайтів,
      відео-зйомкою та монтажем, фото-зйомкою у різних жанрах,
      розвитком креативного мислення,
      вивченням інструментів з розширенню аудиторії через YouTube,
      створенню візуального контенту через online/mobile сервіси.
Відгук ментора: “Для мене це був цікавий досвід, коли можна перевірити, наскільки мої навички практичні. Можна багато теоретизувати, але коли справа доходить до практики - то все значно цікавіше. Моя порада всім: активно використовувати фейсбук і поширювати якомога більше інформації про заходи, інтерв‘ю з учасниками групи, пізнавальні картинки з тлумаченням термінології”.

Коментарі

Популярні публікації